Síla spánku

Málo z nás si uvědomuje, jakou roli v našem životě hraje spánek a jak je důležitej pro duševní i fyzický zdraví. Knížka Proč spíme ti zajímavě vysvětlí, jak a proč spíš a sníš, a po jejím přečtení už nikdy nebudeš chtít spát míň, než bys měl(a). Tuhle knížku by si měl přečíst každej, ať už student, rodič nebo důchodce. Na věku nezáleží a čím dřív, tím líp.

Dýchání a otužování – Wim Hofova metoda

Každá babička ti řekne, že otužování je prospěšný pro tvoje zdraví, ale že by se prostým dejcháním dalo docílit lepší nálady a vyššího výkonu? To zní samo o sobě dost zvláštně. Možná si budeš ťukat na čelo, co je tohle zase za výmysl, ale ono to má něco do sebe.. zkus se mrknout aspoň na první video a uvidíš, jestli tě to chytne. A nezapomeň si zapnout český titulky.

 

Přečti si:

Když někdo poprvé slyší o Wim Hofově metodě, kroutí hlavou a nevěří tomu. Stejně tak k tomu přistupoval i autor knihy Co tě nezabije, kterej se rozhodl vše vyzkoušet na vlastní kůži. V týhle knížce se nejen dočteš, jak například společně s Wim Hofem zvládli rekordní výstup na Kilimandžáro jen v kraťasech, bez trička a zimního vybavení, ale i další zajímavý věci o schopnostech lidskýho těla.