Putování po nejsevernější oblasti Novýho Zélandu rozdělený do dvou částí. V první části zavítáš do lesa Waipoua k obřím a posvátnejm stromům Kauri, potom se projdeš podél pobřeží zálivu Mahinepua a na závěr vylezeš na skálu svatýho Pavla s výhledem na přístav Whangaroa. Časosběrnej záznam na samym konci videa bohužel trochu pokazil vítr, kterej párkrát hnul s kamerou, a do záběru se doslova pletly otravný mouchy, ale byla by škoda to úplně vystřihnout.

Ve druhý části se dostaneš k majáku Cape Reinga, kde můžeš zahlídnout ono již zmiňovaný setkání Tasmanova moře s Tichym oceánem, pak se vydáš ke kolonii ptactva u pláže Muriwai a na závěr se projdeš po písečnejch dunách u osady Te Paki.

VIDEA: Northland

6 komentářů u „VIDEA: Northland

 • 11.4.2019 (6:48)
  Trvalý odkaz

  Chvílema to u toho časosběrnýho videa vypadá, že ti ty mouchy tu kameru odnesou 🙂 A u toho druhýho videa si byl vidět, dávej si na to pozor 🙂

  Reagovat
  • 12.4.2019 (4:30)
   Trvalý odkaz

   Jo viď, potvory.. člověk tam u toho půl hodiny sedí a oni ti z toho udělaj takovej bordel 😀 . To byla asi chyba střihu.. normálně by tam měl bejt jenom natočenej stín jako skoro v každym videu :))

   Reagovat
 • 11.4.2019 (8:08)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, teda stromy jsou pořádný. Jinak nesouhlasím s Petrem a naopak díky moc za “pouštní” selfí 😊😊. Ještě ty stopy v písku mi přišly dost velké – to tam již byly?

  Reagovat
  • 12.4.2019 (4:34)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, jednou za čas je přece jen potřeba se ukázat :). Ty stopy v písku zkresluje video.. jsou moje a ty zrovna velký nejsou :))

   Reagovat
 • 11.4.2019 (9:10)
  Trvalý odkaz

  super,ty stopy v písku jsou pěkný a jak si namakanej,chlape!!!!těším se na další příspěvek,ahojky

  Reagovat
  • 12.4.2019 (4:37)
   Trvalý odkaz

   Ty stopy jsou svym způsobem i optickej klam.. stačí trochu zašilhat a uvidíš je jakoby vystouplý nahoru. A pokud ne, tak asi potřebuju nový čočky.. 😀 Jinak, jak už jsem psal tátoj, kamera zkresluje :). Díky.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *