Ve zkratce

Nemá smysl se tady dlouze rozepisovat o životě, představách a snech, protože by to ve finále stejně bylo jedno klišé za druhým. Ve zkratce by se dalo říct, že se v životě snažím užívat každý chvíle a zároveň při tom nenaštvat karmu. Je to možná až moc jednoduchej pohled na svět, ale čím víc si věci komplikuješ, tím míň se bavíš. Když se na někoho mračíš, on ti to s radostí vrátí. Proto se usměj a neřeš kraviny. Funguje to..

K zamyšlení

Asi znáš ten pocit, kdy ti nějaká věc zbourá veškerý hodnoty, ve který si vždycky věřil(a), nebo tě aspoň navede k tomu se nad sebou zamyslet a přehodnotit svoje životní priority. Stačí k tomu knížka, film nebo i třeba rozhovor s bráchou. Tady si můžeš přečíst pár vět, který mě osobně vždycky donutěj přemejšlet.

  • Žít, to je ten nejvzácnější dar na světě, neboť většina lidí jenom existuje.
  • Přesnější mírou času je pulz naší krve, ne tikot hodin.
  • Život má dvě možný cesty: Buď prožíváš svoje vlastní plány nebo zapadáš do plánů někoho jinýho. Jakou cestou ses vydal(a) ty?
Kontakt

       

Kontaktovat mě můžeš přes email nebo skype – oboje pod adresou josef.cvejn(zavináč)gmail.com. Na profil v sociálních sítích se proklikneš přes ikony na této stránce, případně v zápatí.