Zima se blíží, ale severní ostrov tu změnu nějak extra nepociťuje. A vzhledem k tomu, že u nás se pomalu probouzí léto, je tohle video ideálním zakončením video navštívenek ze Zélandu. Tohle poslední video tě zavede na Mount Maunganui u Taurangy, poté na túru podél pobřeží severní části poloostrova Coromandel a na závěr na pohádkový místo dvou pláží v zálivech Orokowa a Homunga Bay.

VIDEO: Tauranga & Coromandel & Waihi

6 komentářů u „VIDEO: Tauranga & Coromandel & Waihi

 • 10.5.2019 (6:05)
  Trvalý odkaz

  Máš pravdu, vůbec to na blížící se zimu nevypadá a voda, to je magnet, který neustále přitahuje v tom dobrém slova smyslu. Člověk by poslouchal její šum a čistil si hlavu jen jejím pozorováním neustálého pohybu.

  Reagovat
  • 10.5.2019 (6:11)
   Trvalý odkaz

   Jj, přesně jak říkáš.. pozorovat ty vlny se dá snad pořád. Sám jsem tam strávil jentak mlčky hodinu sedět.

   Reagovat
 • 10.5.2019 (7:04)
  Trvalý odkaz

  Krásný, čistý, nikdo nikde. No doufám, že si tam skočil, ideální voda na otužování? Teda mohla by mít míň, led jsem neviděl 🙂 🙂

  Reagovat
  • 10.5.2019 (10:12)
   Trvalý odkaz

   Voda tady má k otužování daleko.. pořád je teplo (přes den k dvaceti, v noci kolem patnácti).. na jihu by to bylo jiný kafe, resp. jiná ledárna 🙂

   Reagovat
 • 10.5.2019 (14:33)
  Trvalý odkaz

  Zdar Pepino,
  tak jelikož je tohle poslední video, tak Ti tímto z celého srdce děkuju, že sis dal tu práci a vytvářel si pro nás tenhle blog o Zélandu.
  Díky

  Reagovat
  • 11.5.2019 (1:10)
   Trvalý odkaz

   Zdar Oťas,
   poděkování je na mé straně za to, že si to vydržel až do konce :). Článek to ještě zakončí a pak už přejdem do offline módu a pokecáme radši na kole nebo u piva v hospodě.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *