Ve zkratce

Nemá smysl se tady dlouze rozepisovat o životě, představách a snech, protože by to ve finále stejně bylo jedno klišé za druhým. Ve zkratce by se dalo říct, že se v životě snažím užívat každý chvíle a zároveň při tom nenaštvat karmu. Je to možná až moc jednoduchej pohled na svět, ale čím víc si věci komplikuješ, tím míň se bavíš. Když se na někoho mračíš, on ti to s radostí vrátí. Proto se usměj a neřeš kraviny. Funguje to..

K zamyšlení

Určitě i ty ses aspoň jednou v životě zamyslel(a) nad tím, jak správně žít a mít se dobře. A i když jsou často okolnosti nebo i geny proti tobě, vždycky se můžeš aspoň pokusit něco změnit k lepšímu. Ať už se vydáš jakoukoliv cestou, zkus během ní dodržet takový čtyři hlavní zásady, na který sám nedám dopustit – spánek, strava, pohyb a otužování. Pro inspiraci můžeš nakouknout do sekcí Paleo a Fitness, ale je jen čistě na tobě, jakou cestu si nakonec zvolíš.

Kontakt

       

Kontaktovat mě můžeš přes email nebo skype – oboje pod adresou josef.cvejn(zavináč)gmail.com. Na profil v sociálních sítích se proklikneš přes ikony na této stránce, případně v zápatí.