Vítej v sopečný krajině a ve světě Pána prstenů. Tentokrát tě čeká túra napříč národním parkem Tongariro, kde si prohlídneš Horu osudu, překročíš několik obřích kráterů a postupně navštívíš jezera Emerald Lakes, Blue Lake, Lower Tama Lake a Upper Tama Lake. Poslední zmiňovaný se do záběru moc nehrnulo, jelikož před tím došlo k závodu s mrakama, kterej, jak už víš z článku, vyhrála matka příroda, a vykouzlila tak zajímavou scenérii.

VIDEO: Tongariro

6 komentářů u „VIDEO: Tongariro

 • 1.5.2019 (7:20)
  Trvalý odkaz

  Ta hudba vystihla celou scenérii té pustiny, no nádhera. Nebyla z některého filmu Pána prstenů :-)? Opravdu to k tomu sedlo, až běhal ,mráz po zádech.

  Reagovat
  • 2.5.2019 (3:19)
   Trvalý odkaz

   No původně jsem k tomu chtěl dát hudbu právě z Pána prstenů, ale ta se moc nehodila.. je taková moc měkká :)). Ta první písnička je z filmu Král Artuš a ta druhá ze seriálu Hra o trůny.. a jak říkáš, sedlo si to jak prdel na hrnec 😀 díky.

   Reagovat
  • 2.5.2019 (3:29)
   Trvalý odkaz

   Až se tomu nechce věřit, jakou barvu ta voda má. Fakt radost pohledět. A to v příštím videu z Rotorui bude jezírko s ještě sytější zelenou barvou..

   Reagovat
 • 2.5.2019 (8:52)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, ten pohled na tu krajinu je opravdu s tou hudbou až depresivní. Jsme nečekal, že i tohle je tam k viděni…

  Reagovat
  • 3.5.2019 (4:30)
   Trvalý odkaz

   Zdar, to jsme dva.. člověk by čekal jen jezera, zelený louky, ovce a krávy.. 😀 najde se tady ale evidentně skoro všechno.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *