Na závěr novozélandskýho putování to vezmem úplně odzadu. Nejdřív se můžeš těšit na dvě videa, z nichž máš již teď možnost vidět to první, a poslední článek pak celou tuhle pohádku zakončí. Nyní teda můžeš postupně nakouknout na Te Mata Peak, Mount Tauhara, vodopády Huka Falls a ve zbytku videa se projdeš parkem Wai-O-Tapu, což je v překladu “posvátná voda.” Jedná se o geotermální oblast, jež je plná barev, pramenů, gejzírů a taky bahenního jezírka. který si tak v klidu a nerušeně bublá.

VIDEO: Te Mata & Taupo & Rotorua

8 komentářů u „VIDEO: Te Mata & Taupo & Rotorua

 • 6.5.2019 (7:28)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, zase jasně zelená voda 🙂 a už jen chybí zprostředkování toho sirného nebo jakého smradu. Těch děr v zemi tam je teda hodně – zajímavé. Díky.

  Reagovat
  • 6.5.2019 (20:20)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, ten smrad je snad lepší nijak nesdílet. Jen ať si ho tam nechaj 😀

   Reagovat
 • 6.5.2019 (11:25)
  Trvalý odkaz

  Ahoj,
  a co kdyby to zabublalo víc?ani nedomýšlet,to mají vysledované,ale je to pěkný……….až budeš pakovat,tak nám přivez teplejší vzdoušek,jo……už se to blíží,těšíme se na Tebe☺

  Reagovat
  • 6.5.2019 (20:24)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, ono stačí pomyslet na to “co kdyby” vybouchla jedna z těch sopek.. to by bylo úplně po srandě. Něco přibalím, ale zas o tolik teplejc tady už není.. začíná se to obracet. Taky se těším 🙂

   Reagovat
 • 6.5.2019 (14:22)
  Trvalý odkaz

  No a ten hudební podtext je opět parádní. Země ukazuje své nitro na povrchu, ale to je jen nepatrná část. Jak píše Věra, raději nedomýšlet :-).

  Reagovat
  • 6.5.2019 (20:25)
   Trvalý odkaz

   Díky. Ta hudba tak trochu naznačuje, jakou ta příroda má sílu :).

   Reagovat
 • 6.5.2019 (22:05)
  Trvalý odkaz

  Tady už jen zbývá, aby nějaký čert vystrčil hlavu…krásné i zlověstné. Prostě nádhera světa. Ale radši už spěchej domů. Těšíme se .
  Marta a Vráťa

  Reagovat
 • 7.5.2019 (8:09)
  Trvalý odkaz

  Je to přesně tak.. člověk neví, jestli se má bát nebo smát 🙂 díky, teď už to uteče jako voda. Ostatně jako celej ten rok.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *