Nejprve průjezd národním parkem Arthur’s Pass s vylezením na kopec Avalanche Peak. Tahle trasa je místama tak strmá, že fakt spíš lezeš, než jdeš. Druhý video tě zavane jen o kousek dál do Craigieburn Forest parku, kde jsou nejenom pěkný cyklostezky lesem, ale i kopec Helicopter Hill, ze kterýho je vidět do dálky na všechny světový strany.

VIDEA: Arthur’s Pass & Craigieburn Forest

4 komentáře u „VIDEA: Arthur’s Pass & Craigieburn Forest

 • 21.3.2019 (19:54)
  Trvalý odkaz

  Ahoj,
  mě je z toho špatně na tom kole ,když to vidím,natož na tom sedět,Ty seš teda kaskadér.A mají pěkný silnice,to by jsme tady brali.
  Tak se drž a dávej bacha!

  Reagovat
  • 22.3.2019 (6:45)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, není to tak hrozný.. tohle jsou jen stezky pro začátečníky :)). Silnice na hlavních tazích jsou super, ale na hodně místech je prostě jen štěrk a samá díra.. a to pak při rychlosti 30km za hodinu doufáš, že se ti auto nerozpadne 😀 . Díky.

   Reagovat
 • 22.3.2019 (7:53)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, zahlédl jsem suché stromy (tady je něco podoného – kůrovec), a na vršku to pěkně fučelo (tady poslední dobou taky hodně foukalo). Jinak zase pěkné výhledy z kopečků, tak hodně šťastných km na kole :).

  Reagovat
  • 22.3.2019 (9:15)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, hodně lesů je tady člověkem netknutejch, takže si tam třeba i něco podobnýho jako kůrovec v klidu žije. A vítr fičel fest.. bylo i těžký udržet kameru :). Díky a nápodobně, sezóna u nás už určitě pomalu začíná.. je čas vyrazit na Prázovku 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *